• : 0242 345 00 01
Uluslararası Şişli Bilim Kongresi
img
Sempozyum

Uluslararası Şişli Bilim Kongresi

Bilimsel bilginin ve paylaşımın öneminden hareketle, bilim dünyası ve akademik çalışmalar için yeni bir platform oluşturmak amacıyla düzenlediğimiz Uluslararası Şişli Bilim Kongresi’nin ikincisi 27-28 Mayıs 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleşecek. Bu yıl “UNIVERSITY OF RUSE “ANGEL KANCHEV”- Bulgaristan iş birliği ile düzenleyeceğimiz kongremiz, uluslararası akademik iş birliklerimizin güçlenmesine de katkı sağlayacak.

2.Uluslararası Şişli Bilim Kongresi, Sağlık Bilimleri, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler alanlarında çalışmalar yapan bilim insanları, akademisyenler ve araştırmacıların yanı sıra sektör temsilcileri, uzmanlar ve öğrencilerin katılımına da açık olacak. 

2.Uluslararası Şişli Bilim Kongresi’nde Bilim Kurulu tarafından kabul edilen bildirilerin tam metinleri uluslararası yayınevi olan GECE KİTAPLIĞI YAYINEVİ (Akademik Teşvik ve Doçentlik başvurularında Uluslararası Yayınevi olarak kabul edilmektedir) tarafından kitap bölümü olarak yayımlanacak. Bildiri özetleri ise Şişli Meslek Yüksekokulu tarafından yayımlanan bildiri özet kitapçığında yer alacak.

Bu yıl online olarak gerçekleştireceğimiz 2. Uluslararası Şişli Bilim Kongresine katılarak bilimsel çalışmalarınızı paylaşmanız bizleri onurlandıracaktır.