• : 0242 345 00 01
Kayseri Tarım Fuarı
img
Festival

Kayseri Tarım Fuarı

27-30 Mayıs 2021 tarihleri arasında Kayseri Dünya Ticaret Merkezinde 16. düzenlenecek olan Kayseri Tarım ve Hayvancılık Fuarının 15. yılında 1900 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla 81 ilden gelen yaklaşık 300.000 ziyaretçiyi Kayseri’de buluşturmayı başarmıştır. Kayseri Tarım Fuarı Türk Dünyası ve Akraba Toplulukları Tarım Fuarıyla Birlikte yapılmaktadır. Fuar sektörünün önde gelen fuarlarından biri olmuştur. 

Fuarımızın amacı tarım ve hayvancılığın daha iyi seviyelere gelmesi, yaygınlaştırılması ve tarımla uğraşan çiftçilerimizin tarım ve hayvancılık sektörünün sektördeki gelişmeleri makine ve teçhizatları yakından takip etmelerini sağlamaktır.

Tarımsal üretimde verimlilik ve kaliteyi önemli ölçüde etkileyen modern alet ve makine ile diğer tarımsal girdilerin sergileneceği, alım ve satım, bilgi alışveriş imkanının elde edileceği tarım fuarında yeni teknoloji ürünü traktörler, biçerdöverler, toprak işleme, ekim-dikim makinaları, modern sulama alet ve makine ekipmanları, hayvancılıkla ilgili modern alet ekipmanları, diğer tarımsal alet, ekipmanları görme değerlendirme, alım satım imkanları oluşacaktır.

Sizde ürünlerinizi daha geniş bir kitleye tanıtmak ve pazar payınızı artırmak istiyorsanız, KAYSERİ TARIM FUARI 2021 de yerinizi alınız.