• : 0242 345 00 01
Rail Industry Show Zirve ve Fuarı
img
Fuar

Rail Industry Show Zirve ve Fuarı

Raylı Sistemler Finansmanı Zirvesi’ 2022, 10-12 Mayıs 2022 tarihlerinde, Eskişehir – TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Rail Industry Show Demiryolu Endüstrisi Altyapı ve Teknolojileri Fuarı kapsamında düzenleniyor.

Ağır ve hafif raylı sistemler sektörünün finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek kurumsal yatırımcılarla proje sahiplerini, sektör liderlerini, fon yöneticilerini, yerli ve yabancı hükümet temsilcilerini, yerel yönetimleri, proje danışmanlık şirketlerini, sigorta ve hukuk şirketlerini buluşturacak zirvede, raylı sistemler sektöründe kaynak yaratma yollarını, üst düzey uzmanlarca masaya yatırılacak.

Etkinlik programında, Altyapı Yatırımları Finansman Modelleri, Proje Finansmanı Nasıl Sağlanır, Uygun Altyapı Finansmanının Önemi, Raylı Sistemler Sektörü İhtiyaçları, Raylı Sistemler ve Altyapı Hizmetlerinde Sürdürülebilir Yatırımlar gibi merak edilen konular konuşulacak.

Türkiye’de Raylı Sistemler Altyapı Projelerinin özel sektör tarafından finanse edilmesi ve kamu ile özel sektör arasındaki iş birliğinin artırılmasına ilişkin finansman modelleri konuşulacak.

Zirve programı, bu önemli pazarda yer almak isteyen yerli ve yabancı oyuncuların mevcut sorunlarına rehberlik edecek bilgileri ve reel çözüm önerilerini içeriyor.