• : 0242 345 00 01
Fıstıkçı 1957 Gazipaşa - Gazipaşa, Antalya

Firma Hakkında

Firmamız 1957 yılında Antalya’nın Gazipaşa İlçesinde kurulmuş ve bu zaman dilimi içerisinde sürekli Ar-Ge ve İnovasyon faaliyetleri yürütmektedir.

Fıstıkçı1957 Şirketimiz 1957 yılında Antalya’nın Gazipaşa İlçesinde kurulmuş ve bu zaman dilimi içerisinde ülkemizin çeşitli bölgelerindeki kentlere yayılmış bir kuruyemiş firmasıdır. Yola çıkarken hedeflediğimiz tek şey ‘Katkısız ve Doğal’’ sloganıyla ürünlerimizi katkısız ve doğal olarak müşterilerimize sunmaktı. Geçen zaman içerisinde sürekli kendini yenileyen markamız şu an Türkiye geneli birçok il ilçe ve mağaza müşterilerine tazecik ve sıcak ürünleri 650 çeşit ürün yelpazemizle hizmet sunmaktayız.

Dünyanın dört bir yanından seçilmiş en kaliteli tohum ve yemişlerin, uygun ısıda, en doğru teknikle kavrularak ezme haline getirilmesiyle üretilen Fıstıkçı1957 Ezmeleri sizler için özenle hazırlandı.

Sadece ihtiyacın olan doymamış yağları, mineral ve lif kaynaklarını içeren Fıstıkçı1957 Ezmeleri ezmeleri katkısız, şeker ilavesiz ve en doğal hali ile sofralarda yerini almaya hazır. Güne zinde başlamak için mükemmel, işte ya da okulda kaybettiğin enerjiyi geri kazanmak için ideal, spor öncesi ve sonrası atıştırmaya çok uygun

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

İstiklal Mah. Mehmet Oğuz Bulv. Belediye İş Merkezi Zemin Kat No:12

Antalya / Gazipaşa

Mesaj Formu

QR Code