• : 0242 345 00 01
Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Kullanınım Şartlarımız.

 

Ticaret Rehberi sitesini ziyaret ederek burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe uymayı kabul etmektesiniz. Kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu siteyi kullanmamalısınız.

 Burada bulunan kullanım koşulları herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım koşullarındaki değişiklikler, bu sayfanın güncellenmesinden itibaren geçerli olacaktır. Lütfen bu sitedeki kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak bu sayfayı kontrol ediniz.

 Bu sitedeki bilgilerin doğruluğunu sağlamak için çaba harcanmış olsa da Ticaret Rehberi bu konuda bir sorumluluk almayı açık bir şekilde reddeder. BU UYGULAMADAKİ İÇERİĞİN TAMAMI, “OLDUĞU GİBİ”, "MEVCUT OLDUĞU ŞEKİLDE" VE “ERİŞİLEBİLDİĞİ GİBİ” SUNULMAKTADIR. TİCARET REHBERİ BU UYGULAMANIN GÜVENLİĞİNİ GARANTİ ETMEZ VEYA BU KONUDA HERHANGİ BİR TAAHHÜT ALTINA GİRMEZ. GÖNDERİLEN HERHANGİ BİR BİLGİNİN ÜÇÜNCÜ ŞAHISLAR TARAFINDAN ELDE EDİLEBİLECEĞİNİ KABUL ETMEKTESİNİZ. TİCARET REHBERİ, BU UYGULAMANIN VEYA BU UYGULAMAYI DESTEKLEYEN SUNUCU BİLGİSAYARLARIN VEYA BU UYGULAMAYI KULLANAN KULLANICILAR TARAFINDAN GÖNDERİLEN ELEKTRONİK İLETİŞİM BİRİMLERİNİN VİRÜS VEYA DİĞER ZARARLI OLABİLECEK BİLEŞEN İÇERMEDİKLERİNİ GARANTİ ETMEZ.

 Bu sitenin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hiçbir zarar ve ziyandan, Ticaret Rehberi ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar. Bu sitenin kullanılmasından dolayı ortaya çıkacak tüm tarifeli ya da tarifesiz cep telefonu mobil veri iletişimi ve ya internet servis sağlayıcısı hizmet masraflarından Ticaret Rehberi hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

 Ticaret Rehberi, sitede yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, bağlantıları, reklamları, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

 Ticaret Rehberi’nde yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ve tasarımları ile her türlü bilgi içeren dokümanlar 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği korunmakta olup, kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde, eklentilerde, ve uygulamalarda izinsiz yayınlanamaz.

 Ticaret Rehberi üye sayfalarında, sohbet odalarında veya mesaj panolarında yayınlanan her türlü yazı, görüş, düşünce ve içerikten yazanın kendisi sorumludur. Ticaret Rehberi bünyesinde ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapılamaz. Ticaret Rehberi yayınlanan içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 Ticaret Rehberi, herhangi bir anda hiçbir sebep belirtmeksizin herhangi bir üyenin üyeliğini iptal etme, sunduğu hizmetin şeklini değiştirme ve/veya son verme hakkına sahiptir. Ziyaretçi veya üyeler bu konudaki hizmetin şeklinin değiştirilmesinden ve/veya sona erdirilmesinden dolayı oluşabilecek bilgi kayıplarından hiçbir şekilde Ticaret Rehberi’ni sorumlu tutamaz.

 Ticaret Rehberi üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürülebilir, ilave servisler açabilir, servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir, süreli veya süresiz sona erdirebilir ya da ücretli hale getirebilir.

 Bu sitede Ticaret Rehberi’nin kontrolünde olmayan web sitelerine linkler bulunmaktadır. Ticaret Rehberi herhangi bir şekilde bu diğer web sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Ticaret Rehberi, bu linkleri sadece bu sitenin kullanıcılarına kolaylık yaratmak için sağlamaktadır ve diğer bir web sitesine bir linkin bulunması söz konusu sitenin içeriğinin onaylandığı anlamına gelmez.