• : 0242 345 00 01
Hande Erçel ile Kerem Bürsin Aşkı...
img
Magazin

Hande Erçel ile Kerem Bürsin Aşkı...

Her fırsatta "Arkadaşız" açıklamasını yapan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, rol aldıkları dizinin sezon finali vermesinin ardından Maldivler'e gitmişti. Hayranları tarafından görüntülenen ikilinin baş başa tatil yaptıkları ortaya çıkmıştı.Erçel ve Bürsin, Türkiye'ye dönerken havalimanında yine hayranları tarafından bu kez el ele yakalandı. Çiftin fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı

Basına yansıyan haberlerin ardından tatillerinden kesitleri paylaşan çiftten Bürsin, yayınladığı son fotoğrafla adeta aşk itirafında bulunmuştu. Ünlü oyuncu, Erçel'in fotoğrafını "Güzel bir yerde, güzel bir kadınla, güzel bir manzara..." notuyla yayınlamıştı.

BEDAVA TATİL Mİ?

Öte yandan Instagram'da 20 milyondan fazla takipçisi olan Erçel ile Bürsin'in sponsorlu tatile çıktıkları ve kaldıkları otele para ödemedikleri öne sürülmüştü.

Erçel ve Bürsin, geçtiğimiz haftalarda İstinye'de bulunan bir spor salonundan çıkarken objektiflere takılmıştı.

Haklarında çıkan dedikodulara her zaman olduğu gibi yanıt vermemeyi tercih eden ancak günlük hayatta da her an yan yana olan çift, bu kez 'aşk' söylentilerine açık kapı bırakmıştı.

Gazetecilerin, "Spora bile beraber geliyorsunuz. Aşk söylentilerine ne diyeceksiniz?" sorusu üzerine Bürsin, "Bu konuyla alakalı bir gelişme olursa haberdar olacaksınız" şeklinde yanıt vermişti.

Muhabirlerin, "Aşk haberlerini yalanlamıyorsunuz" sözlerinin üzerine Kerem Bürsin'in "Çok konuşmaya gerek yok bence" demesi, "Aşk haberlerini doğruladı" şeklinde yorumlanmıştı.

Ünlü oyuncunun salondan ayrılmasının ardından çıkış yapan Hande Erçel de konuyla ilgili, "Aşk olduğunda haberiniz olacak arkadaşlar" demekle yetinmişti.

Kerem Bürsin, daha önce "Hande müthiş bir insan. Sıfır egosu var. Beni motive ediyor. Kendimi çok şanslı hissediyorum" demişti.

Erçel de, "Kerem çok tatlı, olağanüstü bir insan. Çok mutluyum onunla çalıştığım için" ifadelerini kullanmıştı.İlginizi Çekebilir

 • img

  Aşılar etkisiz kalabilir

  Dünya
  Haberi İncele
 • img

  Son Dakika: Yerli otomobilde flaş gelişme!

  Teknoloji
  Haberi İncele
 • img

  ‘Gıda fırsatçıları cezalandırılsın

  Türkiye
  Haberi İncele
 • img

  Mesut Özilin İstiklal Marşı okuması Almanları şaşırttı

  Spor
  Haberi İncele
 • img

  Bitcoin, Ethereum ve Altcoinlerde son durum ne?

  Dünya
  Haberi İncele
 • img

  Ejder meyvesi fidesi nasıl yetiştirilir ve Fide Ekimi nasıldır.? 2021

  Youtube Videoları
  Haberi İncele
 • img

  Ronnie Wood tekrar kansere yakalandı

  Magazin
  Haberi İncele
 • img

  Kuruluş Osman 51. Bölüm Fragmanı

  Fragmanlar
  Haberi İncele
 • img

  İnsan beyni kablo olmadan bilgisayara bağlandı

  Teknoloji
  Haberi İncele
 • img

  Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınav yerleri

  Türkiye
  Haberi İncele