Dünya Kupası 2019: Jonny Bairstow, eleştirmenlerin İngiltere'nin başarısız olmasını istediğini söyledi, Michael Vaughan öfkeli

İngiltere'nin açacağı Jonny Bairstow, insanlara ev sahiplerinin başarısız olmasını istediğini ve eleştirmenlere ekip hakkında bir fikir edinmek için para verildiğini söyledi.

Yorumlara cevap veren Michael Vaughan, turnuvadaki performanslarıyla halkı hayal kırıklığına uğratan takım olduğunu söyledi.

England'ın oyunculara açık cezası, takımı eleştirmek için ödendi ve evsahibinin Kriket Dünya Kupası'nda başarısız olmalarını bekliyor, yarasa oyuncusu Jonny Bairstow'un açıklamasını yaptı. Pakistan, Sri Lanka ve Avustralya’ya yapılan mağlubiyetler İngiltere’yi güvencesiz bir konumda bıraktı ve henüz Hindistan ve Yeni Zelanda’ya karşı iki grup aşaması maçı kaldırarak yarı final puanı kaydetmedi. İngiltere 1992'den bu yana Dünya Kupası'nda iki tarafa da yenmedi ve eski kaptan Michael Vaughan, iptal edilmeleri durumunda turnuvadaki ev sahiplerinin en kötü kampanyası olabileceğini öne sürdü. Bairstow gazetecilere verdiği demeçte, "İnsanlar başarısız olmamızı bekliyor." Dedi. “Bizi kazanmaya istekli değiller. Birçok yönden kaybetmenizi bekliyorlar böylece boğazınıza atlayabilirler. “Sadece şov dünyası, bir fikir sahibi olmaları için para ödendi ve bir fikirleri olmazsa kovulurlar. "Ben bir radyo röportajındaydım ve Vaughan'ın yorumlarının bir klibine şaşırdım. Kanlı cehennem, oldukça zengin. Herkes masadaki sekizinci ya da dokuzuncu gibi konuşuyor. Kanlı Nora, sakin ol ... Panikliyorsun. “Bunun gibi yorumlar ve şeyler, çok fazla hava zamanı ve sonra birden bire anlayabilirsiniz, bilmeden önce, büyük bir şey ve aslında gerçekten değil.” Michael Vaughan geri döndü Vaughan, Bairstow'un yorumlarına, medyanın İngiltere'nin Dünya Kupası'ndaki kayıplarından sorumlu olmadığını söyleyerek cevap verdi. Vaughan Instagram'da “Bairstow ne kadar yanlış olabilir” diye yazdı. “Asla İngiltere ekibi bu kadar destek almadı, ama Jonny ile hayal kırıklığına uğratan ekibin sensin. "İki oyun kazan ve sen yarı yarıdasın ... Bu olumsuz, acınası zihniyetimle olsa da endişeliyim. Üç oyun kaybettiğin medyanın hatası değil." İngiltere'nin bir sonraki maçı, Pazar günü Edgbaston'da yenilmez bir Hint tarafına karşı, bu hafta ev sahibi bir gün uluslararası (ODI) taraf olan birinci sırayı aldı. İngiltere, Virat Kohli'nin tarafı geçen yıl ülkeyi gezdiğinde Hindistan'ın arka arkaya iki taraflı ODI serisi kazanmasını engelledi. Bairstow, Dünya Kupası'ndaki yaklaşımlarıyla ilgili eleştirilerine rağmen, İngiltere'nin tarzlarına sadık kalacağını ve onlara başarı kazandıran aynı agresif kriket oynayacağını söyledi. 29 yaşındaki “Bu, Hindistan'a karşı ilginç olacak, açıkça sahip olduklarını ve çılgınca bir atmosfer olması gerektiğini biliyoruz” dedi. “Geçen yaz onlara karşı gerçekten iyi bir kriket oynadık ve o seriyi kazandık ve iyi kazandık, sanırım aynı şekilde devam ettik ve kriketimizle ilgili devam ettik. "

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2018, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı