Lakers, Magic Johnson ile konuşan Kawhi Leonard'a uzanıyor

NBA etrafındaki ekipler, pazar günü saat 3: 00'de ücretsiz ajans açıldığı sırada kadrolarını doldurmaya başladı. PDT, ama Lakers bekledi.

Kawhi Leonard bir atış ile, piyasadaki en imrenilen serbest ajan ve sol birkaç kayan oyunculardan biri, bu yaz için onların tüm planı kararını menteşeler. O gelene kadar hareket edemezler ve Leonard Pazar günü herhangi bir takımla görüşmedi.

Magic Johnson, Pazar günü Leonard ve amcası Dennis Roberston ile konuştu. Tartışmaya aşina olan insanlara göre, Lakers'ın yönü hakkında olumlu bir konuşma yaptılar.

NBA, 9 nisan'ı basketbol operasyonlarının takım Başkanı olarak istifa eden Johnson'ın Lakers temsilcisi olarak görev yapmasına izin vermeyecek,ancak bakış açısı Leonard için önemli.

Lakers Genel Müdürü Rob Pelinka, takımların oyuncuların temsilcileriyle iletişim kurması için pencere açıldıktan sonra Leonard'ın kampına resmi bir kapasiteyle ulaştı.

Leonard'ın kampı başlangıçta sadece Lakers'ın sahibi Jeanie Buss'u takımın ön ofisinden kontrol etmesini isterken, durumu bilen insanlara göre Pelinka'yı içerecek şekilde toplantıyı genişletmeyi düşündüler.

Leonard, Toronto Raptors'u ilk NBA şampiyonasına götürdüğü ve final MVP olarak adlandırdığı bir sezondan geliyor.

Lakers bültenimize kaydolun »
Lakers San Antonio Spurs ile aynı şeyi yapmak için bir çaba sonra Raptors geçen yaz Leonard için işlem. Lakers nihayetinde fiyatı çok dik buldu, özellikle LeBron James'in gelişinin başka bir yıldız edinmeye bağlı olmadığını öğrendikten sonra.

Leonard'ın Güney Kaliforniya'da kökleri var. O Moreno Vadisi'nde büyüdü ve San Diego State kolej basketbol iki mevsim oynamadan önce Riverside liseye gitti.


Lakers, Sacramento'da California Classic'te yaz Ligi oyununu açmaya hazırlanıyor
HAZ 30, 2019 | 4:30 PM
Geçmişte Lakers ya da Clippers ile Güney Kaliforniya'ya dönme arzusunu dile getirdi. Raptors da orada onun sezonunda ona güçlü bir izlenim yaptık ve o hükümdarlık şampiyon onlara onun son toplantı vereceğini söyledi.

Kariyeri boyunca Leonard bir hanedan Katili olarak ün kazandı. İlk unvanı, 2014'te Spurs'u James'in Miami Heat üzerinde bir şampiyonaya götürdüğünde Dwyane Wade ve Chris Bosh ile oynadığı son sezonda geldi. Geçtiğimiz sezon Leonard, Raptors'u Golden State Warriors'a yönlendirdi ve üç turba şampiyonu olmalarını engelledi.

Leonard, üç kez All-Star ve All-NBA icracı, Kevin Durant (Brooklyn), Kyrie Irving (Brooklyn), Kemba Walker (Boston), Jimmy Butler (Miami) ve klay Thompson (Golden State) ile piyasada kalan maksimum sözleşme kazanmak için emin oyuncuların bir mahsulün tek pazar tüm ulaşan anlaşmalar.

Diğer oyuncular kararlarını çabucak verirken, Leonard hala bilgi topluyor. Lakers, Clippers ve Raptors tüm onun hizmetleri için dikkate alınır.

Lakers'ın Leonard'ı imzalayamazlarsa en iyi seçeneklerinden biri olan d'angelo Russell, duruma aşina olan bir kişiye göre Brooklyn ile bir işaret ve Ticaret Anlaşması yaparak Golden State'e gidiyor gibi görünüyor. Lakers Russell'ın temsilcileri ile temas kurmuştu ama asla bir toplantı planlamamıştı. Bu anlaşma sayesinde, Russell'a dört yıl boyunca 117 milyon dolar olan tam maksimum maaşı verilecek. Lakers ona maksimum sözleşme vermeyi planlamıyordu.

Lakers'ın Patrick Beverley'e de ilgisi vardı, ancak clippers ile kalmayı kabul ettiği bildirildi.

Takımlar sadece bu hafta oyuncularla anlaşmaya varabilir; NBA'NİN iş moratoryumu Cumartesi günü PDT 3'te kaldırıldığında yeni fırsatlar imzalanabilir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2018, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı