Yaz Tatili Konaklama işleriniz Nasıl bir Plan dahilinde olmalı ?

Şimdi size biraz da yaz tatili planı yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğim.

Yaz geldi tatil çıkacaksınız hemde , tek başınıza bir yerlere gidecekseniz, mutlaka otobüs ile gezin derim. Şahsen ben 2 ay boyunca neredeyse hep yalnız olarak gezdim ve en doğru kararım otobüsle gezmek olduğuna karar verdim. İşte o yüzden. en ekonomik yolu otobüs olacaktır. Zaten neredeyse tüm şehirlerimize bir şekilde otobüsle ulaşabiliyoruz değilmi.?

Gelelim yeme içme konusuna, gideceğiniz bütün şehirlerde muhtemelen olağanüstü yemekler yiyeceksiniz. Özellikle Ege ve Akdeniz bölgelerindeki şehirlerimizde; efsane otlardan yapılan mezeler, lezzetli mi lezzetli deniz mahsulleri zaten vazgeçilmeziniz olacaktır. Tabi bunlar için bütçede önemli.Bütçe konusu çok değişkendir. Bazen 10 TL’ye de doyarken, bazen 150 TL olabilir. Siz zaten bunu tahmin ediyorsunuz.

Konaklama konusunda, özellikle grup halinde Türkiye’de yaz tatili planı yapacaksanız, mutlaka ev kiralayarak gezmeniz en mantıklısı olacaktır. Çünkü, 3-4 arkadaş kiraladığımız harika evleri görüp, Bunun sonucunda da sadece 300-400 TL verdikten sonra kim sorsa “Gönül rahatlığı ile dilediğiniz evi alın öyle plan yapın” diyorum.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2018, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı