Zion Williamson NBA yaz liginde, kısaltılmış ilk yılında etkiliyor

Zion Williamson gösterisi Las Vegas'a geldi ve hayal kırıklığına uğratmadı.

En azından oynadığı sınırlı dakikalarda.Williamson'ın ilk atışı - tahmin ettin - bir smaçtı. 

Sonraki üç basketinde de smaç vardı ve Williamson, 2018-19 yıllarında Duke'deki bir sezonunda ilk NBA Yaz Ligi maçının ilk çeyreğinde sergilendiğini gösterdi. 

New Orleans Pelikanları çaylak, geçen ayki taslakta 1 numara seçildi, merakla beklenen yaz başlangıcında 11 sayı, üç ribaunt ve bir top çaldı. Yaptığı tüm atışlar smaçtı ve faul çizgisinde 3'e 6.

Sadece 9 dakika 10 saniye oynadı. İkinci çeyrekte diz diz vuruşu yaptı ve Pelikan, ihtiyati sebeplerden dolayı oyunun geri kalanında onu oynamadı.  

Zion Williamson, ilk yarıda bir dunktan sonra New York Knicks'e karşı tepki gösterdi.
Ancak iki yıl önce Las Vegas Yaz Ligi'nin açılış gününde Lonzo Ball-Jayson Tatum gösterisinin heyecanı aşan bir elektrik ortamı yarattı. Pelikanları ve Williamson'ın New York Knicks'i ve RJ Barrett'i taslakta topladığı 3 numaralı oyunu izlemek için Thomas & Mack Center'ı paketleyen pek çok taraftar ile birlikte 1. Gündeydi .

Gösteriyi izlemek, mahkemede oturmuş yıldızlarla dolu bir olaydı. LeBron James, beklemekte olan Anthony Davis takımının Los Angeles Lakers takımının yanında oturdu. DeMar DeRozan, James'den iki koltuk oturdu. Collin Sexton, Buddy Hield ve Trae Young yan yana oturdular. Memphis takım arkadaşları Ja Morant, 2 No'lu seçim ve 2018-19 All-Rookie takımını yapan Jaren Jackson Jr. katıldı. Ball ve Brandon Ingram da katılımdaydı.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2018, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı