Bayanlar Uzun Ve Zayıf Görünmenin Sırlarını Açıklıyoruz

Daha uzun boylu ve zayıf görünmek için nasıl giyinmek gerekir?

Herkes kendisine ve vücuduna yakışan elbise modellerini tercih etmelidir. Modaya uymak adına her modeli giyinmek her bedene yakışmaz Dolayısıyla şişmanların ve zayıfların tercih etmek zorunda oldukları bazı kıyafet modelleri tasarımcılar tarafından düşünülmüştür. Şişman bir bayansanız daha çokasimetrik kesimleri tercih etmelisiniz.

Kadınlar,Eğer bazı giyim hilelerine dikkat ederseniz, olduğunuzdan daha uzun görünebilirsiniz.Sizi daha ince ve uzun gösterecek giyim ipuçlarıyla, daha iyi görüneceksiniz.

V yaka bluzlar

Bu bluzlar ve kazaklar boynu açıkta bırakarak, daha uzun görünmenizi sağlar. Eğer boyunuz kısaysa balıkçı yakalardan uzak durun.

İspanyol paça pantolonlar

Bu pantolonlar bacaklarınızı fantastik bir şekilde uzatır. Kıvrımlı bir vücudunuz varsa, diz altından başlayan İspanyol paça pantolonları deneyebilirsiniz.

Yüksek bel pantolonlar

Son zamanların en popüler stilleri arasında yer alan yüksek bel pantolonlar, bacakları ve vücudu daha uzun gösterir. Bu kuralın etekler için geçerli olmadığını unutmayın.

Dikey çizgiler

Dikey çizgili parçalar, daha uzun görünmek isteyenlerin gardırobunda muhakkak bulunması gerekenlerden. Bu çizgili kıyafetler, tüm silueti uzatın ve boyunuza birkaç santim daha ekler. Çizgiler çeşitli renk ve kalınlıklarda olabilir.

Tulumlar

Tulum giymekten korkmayın. Zayıf yada balık etli her kadına yakışan tulumlar, görsel olarak vücudu birleştirir ve daha uzun görünmenizi sağlar. Tulum giyerken kalçalarınızı değil belinizi vurgulayı

Aynı renk pantolon ve ayakkabı

Pantolon veya uzun etek giydiğinizde, aynı renk ayakkabı tercih etmeniz uzun görünmek için uygun bir kombin olacaktır. Parlak renklerden uzak durun, pantolon ve taytlarınızda mat renkleri tercih ederseniz, aynı renk bir ayakkabıyla daha uzun görünürsünüz eşleşen pantolonlarla harika görünecektir

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2018, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı