Gelin Adaylarına Önemli Güzellik Tüyoları

Her Gelin kızın hayali düğününde gelinliğin çinde mükemmel görünmek ister bunu için düğün yaklaştıkça zayıflama diyetleri araştırp uygulamaya başlarlar, güzellik bakımları yapmak isterler

Düğüne son 1 hafta kala sebze ve meyveden zengin hafif bir beslenme programı uygulayan gelinler o özel gecede hayal ettikleri daha fit vücuda ve ışıltılı cilde sahip olabilir." 

Toksinlerden arınmak için kan dolaşımını hızlandıran; ıspanak, kereviz, salatalık, kapya biber, ceviz ve yulaf gibi besinlere yer vererek, hem ışıltılı bir cilde sahip olabilir hem de metabolizmanızı hızlandırarak, daha fit bir vücuda kavuşabilirsiniz. C vitamininden zengin portakal, limon, ananas, kivi, greyfurt, elma gibi meyveler yağ yakımının hızlanmasını destekler. Özellikle son 1 hafta kala güzel bir cilt temizliği ve metabolizma hızlandırmak için içilen su miktarı oldukça önemli. 

Bu suyun içerisine yeşil elma, zencefil, limon, nane, salatalık gibi antioksidandan zengin besinleri ekleyerek zayıflamanızı daha hızlandırabilirsiniz. Düz bir karın ince bir bel için özellikle düğüne son 1 hafta kala sebze ağırlıklı beslenilmeli ve öğünlerde salatalara yer verilmeli.

Son hafta yoğun bir koşturma döneminde vücutta ödem oluşabileceği için bitki çayları içmelidir,Düğüne son 1 hafta kala uzun süre kan şekerinizi dengede tutacak besinlerin tüketimi de oldukça önemli. Özellikle; sofra şekeri, bal, reçel, hazır meyve suları, pasta, kek gibi basit karbonhidratlı yiyeceklerden kaçınılmalı. Bu besinler kan şekerinizi aniden düşürerek tatlı krizlerine ve yeme ataklarına neden olabilir 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2018, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı