Grand Theft Auto V (Gta 5) Hakkında

Efsanevi emprezaryo Tony Prince ile bir araya gelerek, Solomun, Tale Of Us, Dixon ve Black Madonna gibi dünya çapında DJ'lerin sahne alacağı süper lüks bir Gece Kulübü kuruyorsun. Tabii burayı San Andreas'ın gelmiş geçmiş en müthiş suç öngütünün paravanı olarak kullanacaksın.

Genç bir serseri, inzivaya çekilmiş bir banka soyguncusu ve ürkütücü bir psikopat, kendilerini suç dünyasının, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ hükümetinin ve eğlence sektörünün karışık ağlarında buluyor. Kendileri de dahil, hiç kimseye güvenemedikleri merhametsiz bir şehirde tehlikeli soygunlar yapmayı muvaffak olmak zorundalar.

Grand Theft Auto V'in PC sürümü, oyunculara 4k ve ötesinde çözünürlükle ve saniyede 60 kare tazeleme hızıyla Los Santos ve Blaine County dünyasını keşfetme fırsatını sunuyor.

Oyun, fare ve klavye kontrollerinin yanı sıra doku kalitesi, gölgelendirici, mozaikleme ve kenar yumuşatma gibi 25 değişik ayar dahil, PC'ye has bir hayli özelleştirme tercihi sunuyor. Ayrı olarak araç ve yaya trafiği kontrolü için nüfus yoğunluğu belirleyebilme özelliği, iki veya üç monitör desteği, 3D uyumu ve tak-çalıştır kumandalar için destek de seçeneklere dahil.

Ayrı olarak Grand Theft Auto V'in PC sürümüne 30 oyuncu ve 2 seyirci desteğiyle Grand Theft Auto Online da dahil. Grand Theft Auto Online'ın PC sürümü, Soygunlar ve Rakip modları da dahil olmak üzere konsollarda çıktığı tarihten beri yayınlanan tüm mevcut geliştirmeleri ve Rockstar'ın oluşturduğu muhtevası de içeriyor.

Grand Theft Auto V ile Grand Theft Auto Online, Birinci Şahıs Bakışı Moduyla son derece ayrıntılı Los Santos ve Blaine County dünyasını bambaşka bir şekilde görme talihini veriyor.

Ayrı olarak Grand Theft Auto V'in PC sürümünde, Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online içinden video çekmek, tertip etmek ve paylaşmak için ihtiyaç duyulan kreatif araçlardan oluşan Rockstar Editörü de mevcut. Rockstar Edötrünün Yönetmen Modu, oyuncuların göze çarpan hikâye karakterlerini, yayaları, hem de hayvanları bile kullanarak kendi sahnelerini de çekebilmesini sağlıyor. Oyuncular, ağır çekim, hızlı çekim ve kamera filtreleri gibi tertip etme efektleriyle ve gelişmiş kamera kullanımıyla beraber GTAV radyo kanallarından kendi şarkılarını ilave edebilecek veya oyun müziğinin çarpıcılığını dinamik olarak kontrol edebiliyor. Hazırlanan videolar, Rockstar Editörü içinden direk YouTube'e ve Rockstar Games Social Club'a yüklenebiliyor.

The Alchemist ve Oh No gibi sanatçılar, yeni radyo kanalı The Lab FM'in sunucuları olarak geri dönüyor. The Lab FM, oyunun özgün müziklerinden esinlenilen yeni ve özel şarkıları yayınlıyor. Konuk sanatçıların arasında Earl Sweatshirt, Freddie Gibbs, Little Dragon, Killer Mike, Future Islands'dan Sam Herring ve çok daha fazlası mevcut. Oyuncular, ayrı olarak kendi belirledikleri şarkılardan oluşan yeni radyo kanalı Self Radio ile kendi müziklerini dinlerken Los Santos ile Blaine County'yi gezebiliyor.

Özel ulaşım muhtevası için Rockstar Games Social Club hesabı gerekiyor.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2018, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı