The Elder Scrolls V: Skyrim Hakkıında

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition sahiden de muhteşem bir oyun; bu arada da 200’den fazla ödül alan bir oyun. Special Edition remastered sürümü, sanat ve tesirleri, hacimsel yaradan ışınları, alanın dinamik derinliği, ekran uzay yansımaları gibi tüm yeni özellikleri ile de dikkat çekiyor. Skyrim Special Edition ayrı olarak konsolları PC mods gücüyle getiriyor. Yeni görevler, ortamlar, karakterler, diyalog, zırh, silah ve daha fazlasını hayata vaadi ile geliyor.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Bir evvelki sürüme göre bug başka bir deyişle hatalar en üye indirgenmiş olsa da hala bazıları mesele olmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra bu paket ile tüm DLC paketlerine bir arada sahip olabiliyorsunuz. Bu da ehemmiyetli bir özellik aslında. Bunun haricinde Mod Creation Kit’i dolaysız olarak indirebiliyorsunuz ancak bu, Nexus Mod Manager’i devre dışı bırakıyor ve modları manuel olarak elle girmeniz gerekiyor.

Atmosfer olarak firma bizim farkı görmemizi bayağı istemiş. Uzaktan baktığımızda gözde görülür farklar var. Mesela çayır çimenlerin yoğunluğuna daha çok ehemmiyet verilmiş. Bilhassa Skyrim'in ormanlarında gezerken kendinizi sahiden de ormanda hissediyorsunuz.

KAR ÇOK DAHA GERÇEKÇİ

Kar efektler ise değişmiş vaziyette shader ayarları ilave ederek karların kalitesi yükselmiş ve karın içindeyken karakteterinizde sanki bi kardan etkileniyor hissi oluşturmayı muvaffak olmuş vaziyette 

Kapsamı geniş bir inceleme: The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

DOF (DEPTH OF FIELD)

Yeni ilave eden ise alan derinliliği özelliği... Bu özellik ile bir nesneye, objeye, karaktere yakınlaştığınız vakit devreye girmeye başlıyor ve görüntüdeki ayrıntılar göze oldukça hoş geliyor. 

 

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit)

İşlemci: Intel i5-750/AMD Phenom II X4-945

Bellek: 8 GB RAM

Depolama alanı: 12 GB HDD

Ekran kartı: Nvidia GTX 470 1GB /AMD HD 7870 2GB

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2018, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı