Türkiye'deki Henüz Keşfedilmemiş, Tatil Yerleri Ve Özellikleri

Türkiye'nin o kadar güğlzellikleri var ki, bir çok yerleri daha henüz keşfedilmedi bile çok, çok az insanın bildiği bu yerler ilerde öenmli turizm noktaları olmaya aday yerler. Bir hayli tarihi ve natürel zenginlikler bulunan ülkemiz, bu yerlerin keşfedilmesini bekliyor.. İşte bugüne kadar dikkat çekmemiş, az bilinen ve keşfedilmeyi bekleyen eşsiz yerler...

Kalem Adası / İzmir

Türkiye'nin keşfedilmeyen tatil yerleri İzmir'in yazlık beldesi Dikili'nin Bademli Köyü'ne bağlı Kalem Adası, Türkiye'nin keşfedilmeyen tatil yerleri Yeni keşfedilmeye başlanan bu ada Ege'nin Maldivleri olarak biliniyor ve çok tercih edilmye başlanılan yerlerden birisi.

Kocayayla / Bursa

Türkiye'nin keşfedilmeyen tatil yerleri Bursa'nın Keles kazasında bulunan Kocayayla, av ve tabiat turizmi sevenler için vazgeçilmez yerlerden.

Türkiye'nin keşfedilmeyen tatil yerleri Doğayla iç içe yapılan ahşap hanelerde, temiz ve serin havada tatil yapmak isteyen tatilciler için yeni bir hayat alanı sunuyor.

Gölyanı Yaylası / Giresun

Türkiye'nin keşfedilmeyen tatil yerleri Gölyanı Yaylası Giresun'un natürel güzelliklerinden.Türkiye'nin keşfedilmeyen tatil yerleri Gölyanı Yaylası'nın natürel güzelliğini ahşap haneler, göl ve ladin ağaçlar bitiriyor.

Gideros / Kastamonu

Türkiye'nin keşfedilmeyen tatil yerleri Batı Karadeniz’deki kartpostallık bir manzarasına sahip Gideros Koyu sakin bir tatil yapmak isteyenler için büyüleyici bir yer.

Türkiye'nin keşfedilmeyen tatil yerleri Kastamonu’nun Cide kazasında bulunan bu koy mavi ve yeşil renklerle doğanın tüm güzelliğini gözler önüne seriyor. Bölgenin 3500 sene önce Amazonlar tarafından kurulduğu biliniyor.

Kuyucak Köyü / Isparta

Türkiye'nin keşfedilmeyen tatil yerleri Fransa’nın ünlü Provence bölgesine gitmenize gerek yok. Türkiye'nin Isparta şehrinde de mor lavanta tarlaları mevcut.

Türkiye'nin keşfedilmeyen tatil yerleri Isparta’nın Keçiborlu kazasına bağlı Kuyucak Köyü'nde her sene temmuz başından temmuz sonuna kadar, lavanta tarlaları bulunuyor.

Karaburun / İzmir

Türkiye'nin keşfedilmeyen tatil yerleri Ege Denizi süresince uzanan ve yakın etrafındaki Çeşme, Urla, Seferihisar ve Foça gibi turistik yerlerin aksine kitle turizminin tesirlerinden savunmuş bir yer Karaburun.

Türkiye'nin keşfedilmeyen tatil yerleri İzmir’in Karaburun kazası, zeytin ağaçları, turkuaz renkli sakin koyları, taş hanelerle bezenmiş tipik Ege köyleri ve adamcıl halkıyla ziyaretçilerine huzurlu ve keyifli bir tatil vaadediyor.

Adrasan / Antalya

Türkiye'nin keşfedilmeyen tatil yerleri Antalya'nın fazla bilinmeyen yerli Maldivleri yakınlarındaki turizm kalbi mekanları kadar bilinen bir yer değil.Türkiye'nin keşfedilmeyen tatil yerleri Burayı keşfeden ziyaretçileri için tam bir cennet.

Kekova / Antalya

Türkiye'nin keşfedilmeyen tatil yerleri Antalya’nın Demre kazası yakınlarında Kaleköy (Simena) ve Üçağız açıklarındaki küçük ve kayalık bir ada Kekova.Türkiye'nin keşfedilmeyen tatil yerleri Kekova’ya teknelerle erişim sağlanıyor.

Kerpe / Kocaeli

Türkiye'nin keşfedilmeyen tatil yerleri Kerpe Kandıra’nın Karadeniz kıyısında doğal güzellikleri olan küçük bir kıyı kasabasıdır. Türkiye de henüzkeşfedilmemiş bir yer olan Kerpe, Kandıra’ya 10 kilometre, İzmit’e 50 km uzaklıkta masmavi deniziyle, arkasında çam ormanları, elverişli bir coğrafi konuma sahip bir yer.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2018, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı